Rezervace & Ceník

VOLNÉ TERMÍNY A OBSAZENOST

Pro vytvoření rezervace vyplňte své jméno, příjmení, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Dále vyplňte požadovaný termín rezervace. Rezervace bude vytvořena na dobu 3 dnů od jejího provedení. Obratem obdržíte e-mailovou zprávu s dalšími informacemi. Po vytvoření rezervace se hradí rezervační záloha ve výši 50 % z ceny nájmu na daný termín. Nebude-li záloha do 3 dnů od vytvoření rezervace zaplacena dle pokynů v e-mailové zprávě, rezervace bude zrušena. Informace k rezervaci termínů, případným stornům apod. obdržíte e-mailovou zprávou.

Ceník

ZIMNÍ SEZÓNA (2. týden v lednu - konec března)

V zimní sezóně je možnost pronájmu pouze na celý týden NE-NE

13 500 Kč

LETNÍ SEZÓNA (2. týden v červnu - 2. týden v září)

V letní sezóně je možnost pronájmu pouze na celý týden NE-NE

11 500 Kč

VÁNOCE

Týdenní nebo pětidenní Vánoční pobyt

15 500 Kč

SILVESTR

Pouze celý týden - letošní termín 29. 12. 2019 - 5. 1. 2020

35 000 Kč

VELIKONOCE

Pouze celý týden - termín v roce 2020 je 12. 4. - 19. 4.

15 500 Kč

MIMO SEZÓNU - TÝDEN NE-NE

8 000 Kč

MIMO SEZÓNU - PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Příjezd ve čtvrtek odpoledne/večer, odjezd v neděli dopoledne

6 500 Kč

Doplňující informace


Uvedená cena nájmu obsahuje běžnou spotřebu dřeva k vytápění a spotřebu vody. Neobsahuje však spotřebovanou elektrickou energii, která se platí v den odjezdu na místě (orientační náklady 450,- Kč v létě, 900,- Kč v zimě). Domácí mazlíčci jsou povoleni bez poplatku.


Na místě se v hotovosti hradí místní poplatky pro Obec Ostružná (10,- Kč/osoba/den).


Vratná kauce (jistota) činí 5 000,- Kč a hradí se buď na místě v hotovosti, případně převodem na bankovní účet, v takovém případě však musí být zaplacena před předáním chaty, jinak nebude pronájem realizován.


U Silvestrovského týdne činí vratná kauce 10 000,- Kč.


Z kauce se odečte spotřebovaná elektrická energie, zbývající částka bude při předání chaty zpět vrácena v hotovosti. Pokud byla kauce hrazena bankovním převodem, bude nejpozději do 3 dnů po odevzdání chaty vrácena na účet, ze kterého byla zaplacena. Pronajímatel si vyhrazuje právo započíst na zaplacenou kauci případný nárok na náhradu škody, kterou nájemce v a/nebo na objektu způsobí.

 

?